Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

MĒBEĻU SISTĒMA LANCO

LANCO kolekcija ir stilīgas viesistabas mēbeles. Ja nav izkārtojuma no augšas uz leju, tas ir solis ceļā uz mūsdienu patērētāju, kurš augstu vērtē neatkarību un individuālu pieeju mēbelēšanai. Mēs dodam viņam iespēju pēc vēlēšanās izveidot sienu vai veidot savu konfigurāciju. Uzrādītā komplekta unikalitāte ir fasāžu un dēļu izgriezumi, kas piešķir mēbelēm modernu eleganci.
Universālas mēbeles priekš
dzīvojamā istaba LANCO kolekcija ir pieejama dažādās krāsu kombinācijās. Divas galvenās iespējas ir spīdīgi balta un spīdīgi melna, ar:
• baltajā versijā varat izvēlēties ieliktni ar melnu spīdumu vai dekorā Zelta ozols;
• melnās versijas gadījumā mēs piedāvājam baltus spīdīgus ieliktņus vai Dombas klostera dekorā.
Klients izvēlas ieliktņa krāsu tikai montāžas stadijā, jo abas iespējas ir iekļautas standarta iepakojumā. Tādējādi lēmumu var pieņemt pēc iegādes un sākotnējās iestatīšanas.
Vitrīna, kas ir daļa no LANCO kolekcijas, ir daudzpusīga - un šeit mēs atstājam pircējam daudz brīvības. Viņš var izvēlēties vienu no četrām vietnes izvietošanas iespējām (stāvot pa kreisi vai pa labi un karājoties pa kreisi vai pa labi).
Kumodē LANCO mēs izmantojām augstas kvalitātes skrējējus, lai saliktu dibenu, un visos skapjos un atvilktnēs mēs koncentrējāmies uz praktisku atvēršanas sistēmu. LED apgaismojums vitrīnām nav obligāts.

MĒBEĻU SISTĒMA LANCO
Kompānija LANCO GIB LN-1 2D4SZ

Platums 135 cm

Augstums 90 cm

Dziļums 40 cm

Sienas plaukts LANCO GIB LN-2

Platums 100 cm

Augstums 15 cm

Dziļums 22 cm

TV statīvs LANCO GIB LN-3

Platums 135 cm

Augstums 47 cm

Dziļums 40 cm

Vitrīna LANCO GIB LN-4

Vitrīna LANCO GIB LN-4

  

96.00€

Platums 50 cm

Augstums 111 cm

Dziļums 35 cm

Mēbeļu komplekts LANCO GIB NR1

Platums 0 cm

Augstums 0 cm

Dziļums 0 cm

LANCO GIB NR2 mēbeļu komplekts

Platums 0 cm

Augstums 0 cm

Dziļums 0 cm

LANCO GIB NR3 mēbeļu komplekts

Platums 0 cm

Augstums 0 cm

Dziļums 0 cm

LANCO GIB NR4 mēbeļu komplekts

Platums 0 cm

Augstums 0 cm

Dziļums 0 cm