Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

Galds transformeris LILA

Tikai uz pasūtījumu
NO 14 Dienām
Ražotājs VERIZZO MEBLE

Īsie piegādes termiņi

Plašā preču izvēle

Piegāde

Galdi-transformeri vai izvelkami galdi – galdi kurus var palielināt. Piemēram, žurnāla galdiņa virsma pacēlas un izvēlkas, dīvkārši palielinājoties tājā pat laikā. Tādējādi, kad jūs nepieņemat viesus savās mājās, šīs galds neaizņem daudz vietas jūsu viesistabā. Un otrādi, ja plānojas kaut kāds pasākums, piemēram dzimšanas dienas svinēšana, kalendāro svētku svinēšana vai vel kaut kas, kad jūs gaidat lielu ciemiņu skaitli – šādu galdu var transformēt uz standarta puesdienu galdu, četrām, sešām vai astoņām personām. Galdi-transformeri vai izvelkami galdi ļoti ērti tos izvietot nelielā dzīvoklī, kur viesistaba var būt vienlaikus arī saimnieku guļamistaba. Tas ir studijas tipa dzīvokļu variants. Šādās telpās izvelkāmi galdi ir ļoti pareizs risinājums. Pat ja studija ir liela, vienalga galds-transformeris ekonomēs vietu. Jo ja cilvēks dotajā dzīves etapā dzīvo viens pats, liels pusdienu galds neesot vajadzīgs katru dienu. Galdi-transformeri ir gan ērti, gan funkcionāli. Tie iederas kā mazos dzīvokļos, tā ari plašās mājās. Šie galdi no maza žurnālgaldiņa pārvēršas par lielu un ērtu pusdienu galdu, jo ir gan paceļami augstumā no 57 cm līdz pat 69 cm.

Apraksts

Žurnālgalds - transformeris  padarīs Jūsu istabu modernu un unikālu. Tam piemīt funkcionalitāte un neatkārtojams dizains. Dabīgā krāsa ideāli pieskaņosies jebkuram Jūsu interjeram. 

  • Galds izgatavots no laminētas  KSP plātnes 18 мм.
  • Montāžas instrukcija ir iekļauta komplektā.
  • 24 mēnešu garantija.