Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

BELIZE 160 Gulta BOX SPRING

Tikai uz pasūtījumu
NO 30 Dienām
Ražotājs WERSAL

Īsie piegādes termiņi

Plašā preču izvēle

Piegāde

Gulēšanas sistēma BOXPRING sastāv no divu veidu matračiem - apakšējā atsperu matrača, kas iebūvēta gultas rāmī un augšējā - klasiskais ortopēdiskais matracis.

Reizēm ir augšējais trešais matracis – topers vai roll-up.

Tā ir vairāku matraču kombinācija, kas rada ērtu un veselīgu vidi miegu. Un, ja gultas dizains ar matračiem uz līstēm nodrošina ērtu miegu, tad BOXSPRING sistēma rada komfortu jaunam līmenim, un cilvēkiem ar muguras slimībām tiek garantēta atšķirība starp šīm miega sistēmām.

Apskatīsim katru BOXSPRING gultas sastāvdaļu.

Apakšējais matracis (boxspring).

Mūsu veikala gultu pamatā ir atsperu bloku "Bonnel" matracis, kas uzstādīts auduma vai koka rāmī.

Šo konstrukcija kopumā (matracis cietā rāmja iekšpusē) deva vārdu miega sistēmai BOXSPRING, kas burtiski nozīmē “kaste ar atsperēm”.

Atsperu bloks ir viena no pieprasītākajām ortopēdisko matraču ražošanas sistēmām, un tas sastāv no savstarpēji savienotiem atsperu blokiem, kas vienmērīgi sadala slodzi uz visu matrača laukumu. Uz atsperes bloka virsmas ir papildu poliuretāna putu vai putu slāņi, atkarībā no apakšējā matrača izvēlētā modeļa.

Augšējais matracis (ortopēdiskais matracis) BOXSPRING miega sistēmas otrais komponents ir klasisks ortopēdiskais matracis.

Matraču tirgū ir plašs klāsts, kas var apmierināt jebkura klienta vajadzības.

BOXSPRING gultā ir tikai viens svarīgs aspekts, kas ietekmē guļamvietas komfortu - pirms matrača izvēles jums ir jānosaka, kāds ir vispiemērotākais gultas augstums.

BOXSPRING sistēmā ideālais augstums tiek uzskatīts par augstumu, pie kura jums nav nepieciešams saliekt ceļus, lai sēdētu uz gultas.

Divvietīgajās gultās var izmantot vienu divvietīgu matraci vai divas vienvietīgas gultas - šī kombinācija ļauj jums individuāli izvēlēties ortopēdisko matraci. Arī tad, ja izmantojat divus atsevišķus matračus, jūsu partnera kustību vibrācijas būs mazāk traucētas, bet starp matračiem būs plaisa, ko var novērst, tikai uzliekot matraci topper vai roll-up.

Apraksts

BOX SPRING GULTA.
MATRAC TOP PREMIUM 4 cm.
MATRAC POCKET 18 cm.
MATRAC BONELL 17 cm.
Rāmis no  koka masīva 12 cm.
Masīvas ozolu kājas 14 cm.
Cena ir atkarīga no audumu kategorijas.
Gultu izgatavošanas termiņš 1-1.5 mēneša.