Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

Piegade

MEBELMARKET veikalā iegādātās preces tiek piegādātas klientiem visā Latvijas teritorijā.
Mēbeles tiek piegādātas nesamontētā veidā, iepakotas kartona kastēs vai plēvē. Dažas mēbeļu pozīcijas var būt arī samontētā veidā.
Veicot pasūtījumu, pircējam jāizvēlas preču piegādes veids, ir iespējami 3 varianti:

  • Piegāde līdz mājai, bez ienešanas;
  • Piegāde ar preču ienešanu dzīvoklī, mājā;
  • bez piegādes (klients pats preci paņem no MEBELMARKET noliktavas Riga,Kurzemes prospekts 3H).

Preču piegāde tiek veikta 08:00 - 20:00, par piegādes dienu iepriekš sazināmies.


Piegādes maksa

Piegādes vieta

Pasūtījums līdz  1000 EUR

Pasūtījums virs 1000 EUR

Rīga un Rīgas rajons

no 7 EUR

BEZMAKSAS

Kurzeme

no 20 EUR


Zemgale

no 20 EUR


Vidzeme

no 20 EUR


Latgale

no 20 EUR

 Uz lielākajiem Latvijas rajonu centriem: Rīga, Jūrmala, Ventspils, Kuldīga, Liepāja, Saldus, Tukums, Dobele, Jelgava, Bauska, Ogre, Aizkraukle, Cēsis, Valmiera, Valka, Limbaži, Talsi, Alūksne, Gulbene, Madona, Jēkabpils, Daugavpils, Rēzekne, Krāslava. Pa klientu pieprasījumiem īstenojam piegādi pa visu Latviju.


Ja pasūtījuma laikā ar vērtību virs 1000 EUR tika dota atlaideuz mēbelipiegāde notiek uz kopējām dibināšanām.


Piegādes cena tiek aprēķināta, ņemot vērā piegādes adresi, kā arī preces/ču apjomu un svaru.
Preces/ču piegādes cenu Jūs varat precizēt pa tālruni: 27737599, 22547000 vai rakstot uz e-pastu - info@mebelmarket.lv

Mēbeļu piegāde dzīvoklī - sākot no 3 EUR par stāvu. Par mīksto mēbeļu piegādi dzīvoklī interesēties pirms pasūtījuma veikšanas.


Papildus informācija par piegādes termiņiem:

Ja pasūtītās preces nav MEBELMARKET noliktavā, kompānija, pamatojoties uz konkrētu Klienta pasūtījumu, pasūta to ražotājiem. Pasūtītās preces tiek atkarībā no piegādātāja noliktavas atrašanās vietas un ražošanas ilguma. Preču aprakstā vienmēr tiek minēts ilgākais orientējošais piegādes laiks. Atsevišķos ārkārtas gadījumos, ja piegādes termiņš neatbilst informācijai, kas sniegta preces aprakstā, vai arī piegādes laikam, kas paziņots Klientam, MEBELMARKET informē Klientu par izmaiņām piegādes termiņā pa kontakttālruņa numuru vai e-pasta adresi, ne vēlāk kā 3 darbdienu laikā pēc šīs informācijas saņemšanas.

Jebkurš klients tiek elektroniski pa e-pastu vai telefoniski informēts par piegādes termiņiem:

  • Piegādes termiņš - ja prece atrodas MEBELMARKET noliktavā,tad ar katru klientu sazināmies personīgi un informējam par dienu un laiku,kad prece tiks piegādāta.
  • Piegādes termiņš – līdz 30 darba dienām: prece tiek piegādāta klientam 30 darba dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas, ja prece nav MEBELMARKET noliktavā un ir pieejama ražotāja noliktavā.
  • Piegādes termiņš, kas ir ilgāks par 30 darba dienām nepieciešams gadījumos, kad prece nav MEBELMARKET noliktavā, kā arī ražotāja noliktavā. Liela ražotāja slodze, laikapstākļi, svētki, u.c. preces piegāde var aizkavēties. Tādos gadījumos MEBELMARKET savlaicīgi brīdinās pircēju par iespējamo aizkavēšanos.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.