Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

Piegade

Bez piegādes klients pats saņem preces no MEBELMARKET noliktavas. Noliktava Rīga, Kurzemes prospekts 3H..

         


Papildu informācija par piegādes laiku:


Ja pasūtītā prece nav MEBELMARKET noliktavā, uzņēmums, pamatojoties uz konkrētu klienta pasūtījumu, pasūta to no ražotājiem. Pasūtītā prece tiek piegādāta atkarībā no piegādātāja noliktavas atrašanās vietas un ražošanas ilguma. Produkta aprakstā vienmēr ir minēts garākais Paredzamais piegādes laiks. Atsevišķos izņēmuma gadījumos, ja piegādes laiks nereaģē uz informāciju, kas sniegta preces aprakstā vai piegādes laikā, kas tiek paziņots Klientam, MEBELMARKET informē Klientu par piegādes laika izmaiņām, izmantojot norādīto tālruņa numuru vai e-pastu, ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā pēc šāda veida informācijas saņemšanas.


Jebkurš klients pa tālruni vai e-pastu tiek informēts par piegādes laiku uzņēmuma Mebelmarket noliktavā.


Piegādes laiks ir līdz 30 darba dienām: preces tiek piegādātas noliktavā 30 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas, ja preces nav MEBELMARKET noliktavā un tās ir pieejamas ražotāja noliktavā.

Piegādes laiks, kas pārsniedz 30 darba dienas, ir nepieciešams gadījumos, kad preces nav MEBELMARKET noliktavā, kā arī ražotāja noliktavā. Liela ražotāja slodze, laika apstākļi, brīvdienas un citi gadījumi var aizkavēt preču piegādi. Šādos gadījumos MEBELMARKET savlaicīgi informēs pircēju par iespējamo kavēšanos.

Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai arī fotoattēlā var būt daļas, kas nav preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, ražotājus var mainīt vai modificēt parametrus vai konfigurācijas.