Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

MĒBELES KLOSE

Mēs esam atvērti nestandarta risinājumiem. Katru dienu mēs meklējam jaunas iespējas, uzskatot, ka dažreiz pietiek ar vienu ģeniālu ideju, lai mainītu nākotni.

Klose zīmola filozofijas pamatā ir noteiktas vērtības: dabisko izejvielu garantija, izcila meistarība, elegance un radoša dizaina iespējas. Izstrādājot savas kolekcijas, mēs rūpējamies par katru, pat vissīkāko detaļu, lai nodrošinātu, ka solījumi, ko Klose zīmols ir devis visiem klientiem, vienmēr tiek izpildīti. Pateicoties visas komandas centībai, mums rūp konsekventa mēbeļu realizācija-no pašas idejas līdz rūpīgai apdarei.

Ja jums ir vienādas vērtības, mēs īpaši iesakām jums izveidot savas unikālās telpas kopā ar Klozi. Kopā ar mums jūs savā mājā izveidosiet skaistuma, elegances un modernitātes stūri. Unikālas un ērtas telpas. 

Man personīgi vislielākais gandarījums ir brīdis, kad apmierināts pircējs iesaka Klose zīmolu saviem paziņām, draugiem vai ģimenei. Kad viņš jau zina, ka Klose ir vairāk nekā tikai mēbeles-tās ir mēbeles ar dvēseli, kas aizrauj. Tas ir interjera siltums. Īsta māja. Dzīvesveids.

Paldies par uzticību tiem no jums, kuri izvēlējās mūsu kolekciju. Ceru, ka viņi priecēs jūs daudzus gadus, baudot koka mēbeļu dabisko skaistumu, kā arī uzlabojot ikdienas dzīves kvalitāti un lietotāju labsajūtu.

Laipni lūdzam apmeklēt Klose salonus visā valstī, mēs vienmēr priecāsimies par jums!

MĒBELES KLOSE

Lapa atrodas izstrādes stadijā. Drīz būs prece ir pieejama pasūtīšanai. Ar Cieņu Mebelmarket