Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

Kā iepirkties

Ērti, vienkārši un ātri! 

1. Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajām precēm.
2. Izvēlieties sev nepieciešamo preci. 
3. Kad esat izlēmis - spiediet pogu "PIRKT". 
4. Lapas augšā, labajā pusē apskatieties savu pirkuma grozu. 
5. Ja izvēlēto preci vēlaties vairāk kā vienā eksemplārā spiediet "+" zīmi preču grozā pie norādītā preču skaita.
6. Nospiežot pogu "NOFORMĒT PASŪTĪJUMU", jums jāaizpilda visa prasītā informācija, lai varētu pabeigt pasūtījumu.
7. Uz norādīto e-pastu Jūs saņemsiet apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu, un tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu veikala pārstāvis, lai noprecizētu pasūtījuma detaļas. 
8. Ja prece, ko vēlaties iegādāties, nav noliktavā, un tā ir speciāli jāpasūta, Jums būs jāveic garantijas iemaksa ne mazāka kā 20 % apmērā no preces vērtības. 
9. Ja Jūsu izvēlētā prece nebūs pieejama, piedāvāsim Jums to aizvietot ar līdzvērtīgu vai informēsim par konkrētās preces pieejamību nākotnē. 

Visas preču cenas ir norādītas ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli. Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā.