Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

Atteikuma tiesības

20.05.2014. Latvijas Republikas Ministru kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. 

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". MEBELMARKET.LV patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tas atbilst pasūtītajam un prece vairs nevar tikt atgriezta. 

Lai vienotos par preces atgriešanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu info@mebelmarket.lv un norādīt pasūtījuma apmaksas rēķina numuru un datumu. 

Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta. 
Prece pircējam jāatgriež pārdevēja noliktavā, Riga Kurzemes prospekts 3H.

MEBELMARKET.LV ir tiesības neanulēt pasūtījumu un nepieņemt preci atpakaļ, ja tā ir tikusi izgatavota speciāli Klientam saskaņā ar īpašu pasūtījumu, kura atbilstība Klienta prasībām ir tikusi apstiprināta, veicot pasūtījumu vai arī vēlāk.

Par speciālu pasūtījuma tiek uzskatīts:
  • virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma;
  • ražotājam īpaši pasūtītas preces ar apdari, kas nav iekļautas interneta veikala MEBELMARKET.LV standarta piedāvājumā ( audumi, krāsas un cita, īpaša apdare pēc speciāla pasūtījuma);
  • pasūtījums, kurā ietilpst 10 vai vairāk gabalu viena artikula preču