Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

Līzings

https://www.incredit.lv/lv/krediti/naudas-kredits-aizdevums/

Pieteikties līzinga pakalpojumam var Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 21 līdz 73 gadiem. Klients var būt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis vai arī ārvalstu pilsonis, kuram ir izsniegta derīga uzturēšanās atļauja Latvijas Republikā. 
Pēc pasūtījuma noformēšanas, ar klientu sazināsies Mebelmarket.lv administrators, lai precizētu aizdevuma noformēšanas detaļas.

Līgums un saistītie dokumenti tiks nodoti klienta parakstam piegādes brīdī kopā ar pavadzīmi. Turklāt pasūtījuma piegādes brīdī, klientam, kas noformē aizdevumu, ir nepieciešams nodot derīgu savas pases kopiju vai identifikācijas kartes kopiju (atkarībā no tā ko klients norādījis aizpildot pieteikumu).