Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

DOMINO MĒBEĻU SISTĒMA

Mēs iepazīstinām ar DOMINO mēbeļu kolekciju, kas īpaši izstrādāta viesistabai. Nosaukums nav izvēlēts nejauši - tas ir piedāvājums cilvēkiem, kuri augstu vērtē vienošanās brīvību un augstu individualizācijas pakāpi. Tas viss pateicoties iespējai izveidot kompozīcijas un sienas blokus no atsevišķiem austiņu elementiem.
Dzīvojamās istabas mēbeles - modernas un modulāras.
Raksturīga DOMINO komplekta iezīme ir 8 mm rūdīta stikla izmantošana kā starpsienas, kā arī balta spīduma kombinācija ar ozolkoka dekoriem (trīs krāsās, no kurām izvēlēties). Mūsdienu stils apvienojumā ar iepriekš minēto modularitāti nodrošina to, ko sagaida mūsdienu mēbeļu patērētājs.
DOMINO viesistabas mēbeļu kolekcijā ietilpst:
• universāli skapji (pa kreisi vai pa labi) ar push to open sistēmu;
• televizora statīvs stāv vai karājas (atkarībā no klienta vēlmēm - kājas un pakaramie standarta iepakojumā);
• LED apgaismojums vitrīnām un RTV (pēc izvēles).

DOMINO MĒBEĻU SISTĒMA
Sienas plaukts DOMINO GIB DM-01

Platums 100 cm

Augstums 15 cm

Dziļums 22 cm

TV statīvs DOMINO GIB RTV DM-02

Platums 138 cm

Augstums 36 cm

Dziļums 35 cm

Piekaramais skapis DOMINO GIB DM-03

Platums 35 cm

Augstums 109 cm

Dziļums 35 cm

DOMINO GIB NR 1 mēbeļu komplekts

Platums 0 cm

Augstums 0 cm

Dziļums 0 cm

DOMINO GIB NR 3 mēbeļu komplekts

Platums 0 cm

Augstums 0 cm

Dziļums 0 cm

DOMINO GIB NR 2 mēbeļu komplekts

Platums 0 cm

Augstums 0 cm

Dziļums 0 cm