Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

Mēbeļu sistēma INDIA White/ white gloss

Mēbeļu sistēma India ir piedāvājums, kas adresēts cilvēkiem, kuri novērtē eleganci, kas ietverta izpildes vienkāršībā. Ģeometriskās formas, stiklotie elementi un baltās spīdīgās krāsas izceļ priekšlikuma izteiksmīgo raksturu, saskaņojot to ar mūsdienu modes virzienu interjera dizainā.

Augstas kvalitātes laminētas mēbeļu plātnes, kas izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem, garantē ilgstošu mēbeļu izmantošanu. Liela atsevišķu komplekta elementu ietilpība ļauj ērti sadalīt gan apģērbus, gan rotaslietas, kas novietotas uz stikla plauktiem.

Mēbeļu sistēma INDIA White/ white gloss
Piekaramais plaukts INDIA TYP 01

Platums 90 cm

Augstums 15 cm

Dziļums 20 cm

Vitrīna INDIA TYP 05 BIALY POLYSK

Platums 45 cm

Augstums 160 cm

Dziļums 35 cm

Vitrīna INDIA TYP 06 BIALY POLYSK

Platums 45 cm

Augstums 160 cm

Dziļums 35 cm

Sekcija INDIA TYP 09 Bialy Polysk

Platums 290 cm

Augstums 200 cm

Dziļums 40 cm