Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

Pusdienu galds Anderson White / Black

Tikai uz pasūtījumu
NO 21 Dienām
Ražotājs HALMAR MEBLE
ARTIKULS 007070

Cena:

587.00
Ražotāja saits un katalogi

Parametri:

Platums: 160 cm

Augstums: 76 cm

Dziļums: 90 cm

Īsie piegādes termiņi

Plašā preču izvēle

Piegāde

Galds ANDERSON 160 (250) X90 mūsdienīgā stilā
Halmar Anderson galdam ir glīti apgrieztas galda virsmas malas. Galdam ir skaista melna virsma, kas izgatavota no bieza stikla, lai nodrošinātu augstu izturību. Stikla virsmu ir ļoti viegli tīrīt. Balta stabila pēda ir izgatavota no pulvera pārklājuma tērauda baltā gredzenā. Galds ir ideāls dzīvokļos, kas iekārtoti minimālisma vai modernā stilā, kur uzsvars galvenokārt tiek likts uz izvēlēto elementu sākotnējo izskatu. ANDERSON 160 (250) X90 baltajam / melnajam saliekamajam galdam ir saliekama funkcija, kas palīdz pielāgoties jaunām situācijām. Vienā mirklī, pievienojot ieliktni un tuvinot, mēs mainīsim ne tikai galdu, bet visu telpu, ļaujot mums sēdēt 6 līdz 8 cilvēku tuvumā.

Andersona galds kļūs par vienu no svarīgākajām dzīvokļa vietām, jo katra diena būs centrs visai ģimenei ēdienreižu laikā. Izvēloties prezentētajam galdam elegantus un ērtus krēslus, jūs radīsiet jaunu vietu, kur atpūsties un svinēt kopā ar draugiem vai ģimeni brīvdienās.

Produkta īpašības
bez problēmām atgriezt preces līdz 30 dienām,
izturīga stikla galda virsma,
stabila ar pulveri pārklāta tērauda pamatne,
saliekamais galds,
mūsu piedāvājumā ir plaša mēbeļu izvēle, kas ļauj pilnībā iekārtot dzīvokli.

Apraksts

Garums (cm) 160,00
Garums nesalocītā veidā (cm) 250,00
Platums (cm) 90
Augstums (cm) 76
Saliekamā galda veids
Bīdāmās atlocīšanas metode
Stikla virsmas tips
Melna krāsa
Kāju tipa tērauds ar pulverkrāsu
balta krāsa
Svars (kg) 124
Krāsu maiņa nav
Mainīt izmērus nav
Pašmontāža jā