Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.

Galds transformeris ASTON 120/70 DAB SONOMA

Tikai uz pasūtījumu
NO 14 Dienām
Ražotājs MAZZONI
ARTIKULS 005942

Cena:

329.00 362.00 €
Ražotāja saits un katalogi

Parametri:

Platums: 120 cm

Augstums: 75 cm

Dziļums: 70 cm

Īsie piegādes termiņi

Plašā preču izvēle

Piegāde

Skaistu, vienmērīgu un ļoti praktisks un funkcionāls kafijas galdiņš, kas viegli transformējas stabilu pusdienu galds. Šis ir moderns galds ir dziļums 70 cm, un var palielināt līdz 200 cm garumu, kā arī regulējama augstuma no 56 līdz 74 skatiet Galds ir regulējams augstumā izmantojot kvalitatīvu pacelšanas mehānisms (gazlifts). Lai palielināt galda garumu, ir divas augšējās rīkjoslas pārbīdāmas (ja pagarināšana tikai viena paneļa, cits pārceļas automātiski - "sinhronā izvirzīšana"), bet vienumi, izplešanās (pievienot galds) tiek uzņemti centrs.


Šis funkcionāls galds - kaut kas īpašs gan no viedokļa, izskata, gan funkcionalitātes ziņā. Viņa taisnas līnijas, kas rada stilīgu un nekontrolējams laiku dizains, kas sakārto jaunus akcentus jūsu telpās.

Apraksts

Polijas produkts, profesionāli iesaiņots.

Pievilcīga cena, vienlaikus saglabājot augstas kvalitātes mēbeles.

Preces, uz kurām attiecas garantija un pēcpārdošanas aprūpe.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA platums: 120 cm dziļums: 70 cm regulējams augstums: 56 - 74 cm platums pēc atlocīšanas: 160 vai 200 cm

Producents: Mazzoni

 Izgatavots no laminēta DSP  18 un 28 mm, apdare ar 1 mm ABS apmali.

Augšpusē ir arī biezāks līdz 36 mm!